İl Başkanı Sürekli Yürütme Kurulunu belirledi

İl Başkanı Sürekli  Yürütme Kurulunu belirledi
İl Başkanı Sürekli Yürütme Kurulunu belirledi

GÖREVE geldiğinden bu yana yaptığı çalışmaların ardından yönetim kurulunu oluşturan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, il yürütme kurulunu da belirledi.

Bugüne kadar partide görev alan teşkilat mensupları ve İzmir dinamikleri ile yaptığı istişare ve değerlendirmeler sonucunda İl Yönetim Kurulunu belirlediğini aktaran AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "Son derece aktif bir yönetim kurulumuz var. Birbirinden kıymetli arkadaşlarımızla yol yürüyoruz. Herkes son derece istekli ve hevesli. Bu da bizim heyecanımızı arttırıyor. Böyle genç ve dinamik arkadaşlarımız arasından yürütme kurulumuzu belirlerken çok hassas davrandık. Tüm arkadaşlarımızın alanlarında tecrübeli ve İzmir dinamiğine uygun olmalarını ön planda tuttuk" dedi.

BEŞ BÖLGE BAŞKANI GÖREVLENDİRİLDİ

Başkan Sürekli İzmir Teşkilatında ilk kez uygulanacak görev bölümü oluşturdu. Bu görev bölümüyle beş yönetim kurulu üyesinden oluşan listede 5 bölge başkanı ve 1 başkan danışmanı belirlendi. Sürekli, bölge başkanlarının ilçe koordinatörleri ile aktif çalışacağını belirterek, "Bölge başkanlarımız koordinatörlerimiz ile bağlantılı çalışacak. Sık sık ilçeler hakkında raporlar toparlayacağız. Bu sayede ilçelerimizdeki eksiklerimizi yapmamız gerekenleri daha net göreceğiz" diye konuştu.

AK Parti İz mir İl Yürütme Kurulu şöyle oluştu: Siyasi ve Hukuki İşler: Ali Aslan,

Teşkilat: Nail Kocabaş, Seçim İşleri: Koray Battal, Tanıtım ve Medya: Dilaver Kişili, Dış İlişkiler: Gözde Keskin, Sosyal Politikalar: Semiha Paçacı, Yerel Yönetimler: Hamit Nişancı, ekonomi İşleri: Furkan Katmerci, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler: Mustafa Kandil, İnsan Hakları: Münir Ensari, Mali ve İdari İşler: Mustafa Gedikoğlu,

Ar-Gg: Bilal Kırkpınar, Çevre, Şehir ve Kültür: Ahmet Şimşek, İl Sekreteri : Sefa Şahin.

İl Yürütme Kurulu'ndaki beş bölge başkanı da şöyle: 1. Bölge Emrun Sulayıcı, 2. Bölge Deniz Doğan, 3. Bölge Rafet Uslu, 4. Bölge Aykut Dikencik, 5. Bölge Hayrettin Uçak. Birinci bölge başkanlığına getirilen Emrun Sulayıcı aynı zamanda İl Başkanlık Danışmanı olarak görev yapacak.

İZMİR, (DHA)

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS