İZTO'dan sığınma evlerindeki annelere özel kutlama

İZTO'dan sığınma evlerindeki annelere özel kutlama
İZTO'dan sığınma evlerindeki annelere özel kutlama

İZMİR Ticaret Odası, eşinden şiddet gördüğü için devletin güvencesindeki sığınma evlerinde kalan kadınları Anneler Günü'nde unutmadı.

İZTO 5'inci Süs Bitkileri, Peyzaj ve Ev Hayvanları Grubu üyeleriyle gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, eşinden şiddet gördüğü için devletin güvencesindeki sığınma evlerinde kalan kadınları Anneler Günü'nü kutladı. Sığınma evlerinde kalan annelere, 'yeşeren' anlamına gelen 'Kalanchoe' saksı çiçekleri, 'Yanınıza gelemesek de sevginiz kalbimizde. Anneler Gününüz Kutlu Olsun' kartlarıyla iletildi.

Koronavirüs salgınının hem yaşam hem çalışma hayatındaki koşulları neredeyse kökünden değiştirdiğini ifade eden İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, "Eskiden bizim için normal olan her şey şimdi tamamen değişiyor. Ancak, bu değişim ya da karşılaştığımız kısıtlamalar, 'Anneler Günü' gibi anlamlı günleri, bizler için daha da değerli kılıyor. Sokağa çıkma yasağı sebebiyle hayatın kaynağı olan annelerimizin fiziken yanlarında olup ellerini öpemesek de onların sevgisinin her zaman kalbimizde olduğunu bu çiçeklerle ifade etmek istedik. 5'inci Süs Bitkileri, Peyzaj ve Ev Hayvanları Grubu'muzun iş birliğiyle sığınma evlerinde kalan annelerimiz için gerçekleştirilen bu anlamlı etkinlikte emeği geçen tüm üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

İZMİR, (DHA)

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS