Küçük Kulüp Derneği'nin başkanlığına Sarıgedik seçildi

Küçük Kulüp Derneği'nin başkanlığına Sarıgedik seçildi
Küçük Kulüp Derneği'nin başkanlığına Sarıgedik seçildi

İZMİR'de Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik,  derneğin olağan seçimli Genel Kurulu'nda tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.


Divan Başkanlığı'nı iş insanı Kemal Çolakoğlu'nun üstlendiği Küçük Kulüp Genel Kurulu'nda yönetim, denetim kurulları seçildi. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine dördüncü kez seçilen Emre Sarıgedik, "Koltukların geçici olduğu bilincinde biri olarak üç dönemlik görevimin ardından bir kez daha göreve talip olma gibi bir düşüncem yoktu. Kulübümüzü bugün getirmiş olduğumuz seviyeden daha da ileri taşıyacak bir arkadaşımızın çıkmasına vesile olmak istedik. Bununla birlikte geldiğimiz noktada başta kıymetli büyüğümüz Kemal Çolakoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere, kulübümüz dahilindeki pek çok dostumuz, bir dönem daha görevde kalmam konusunda hemfikir olunca, ben de görevden kaçmayı kendime yakıştıramadım" dedi. Küçük Kulüp olarak bir tenis kulübünün oldukça ötesinde olduklarına dikkat çeken Sarıgedik, "Kulübümüz üye yapısı itibariyle adeta bir iş insanı derneğini andırıyor. İzmir'de yaklaşık 100 bin insanın istihdamında emeği geçen bireyleri bir arada tutarak ve farklı etkinliklerde bir araya getirerek güçlü bir sivil toplum kuruluşu görünümü çizdik. Gerek sosyal konularda, gerekse de teniste, gündeme ayak uyduran değil, gündemi belirleyen olma gücüne eriştik ve bunun bir tesadüf olmadığının da altını çizmek isterim" dedi. Yeni dönemde Küçük Kulüp'teki yönetici sayısının artmasını çok önemsediğini söyleyen Sarıgedik'in yönetimi şu isimlerden oluştu:


"Ayşegül Kurtel, Gülgün Hıdır, Ümran Bağcı, S.Arda Yağcı, Mustafa N. Delen, İlker Genç, Y. Baran Kayhan, Ahmet Aslaner, Mark Sevinti, Selçuk Özer, Serhat Kaya."


Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS