Okay'dan, 'Kadir Gecesi' mesajı

Okay'dan, 'Kadir Gecesi' mesajı
Okay'dan, 'Kadir Gecesi' mesajı

KAHRAMANMARAŞ,(DHA)- KAHRAMANMARAŞ'ın Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınlayarak bin aydan daha hayırlı olan gecenin tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diledi.


İslam aleminin her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberliğe, Kadir Gecesi’nin vesile olmasını temenni eden Başkan Necati Okay, mesajında şöyle dedi:


"Hoş görü içerisinde idrak ettiğimiz Ramazan ayı içerisinde bulunan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu münasebetle tüm hemşerilerimin ve İslam Alemi’nin Mübarek Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlikler getirmesi dilerim."Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS