Başkan Büyükkılıç: Mazerete sığınmadan çalışmalarımızı sürdürdük

Başkan Büyükkılıç: Mazerete sığınmadan çalışmalarımızı sürdürdük
Başkan Büyükkılıç: Mazerete sığınmadan çalışmalarımızı sürdürdük

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Hiçbir mazerete sığınmadan önümüzdeki dönemde Kayserimizi daha da yaşanılabilir daha konforlu ve güvenli, huzurlu bir şekilde olması için çalışmalarımızı sürdürdük" dedi.
Başkan Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıklarıyla yatırım toplantısı gerçekleştirdi. Belediye binasında yapılan toplantıda konuşan Büyükkılıç, koronavirüs salgını sürecinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin üzerine düşen bütün görevleri yaptığını söyledi. Başkan Büyükkılıç, "Kayseri Büyükşehir Belediyemizin 2020 yılında yapılacak olan yatırımlarla ilgili projelerin hazırlıklarını gözden geçiriyor. Uygulama açısından değerlendirmeye çalışıyoruz. Elbette bir korona süreci yaşandı. Hayat devam ediyor. İnsanların bizlerdeki beklentileri devam ediyor. Biz de bu anlayış içerisinde çalışmaları hem hazırlamak, hem de uygulamak açısından gece demeden, gündüz demeden ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
'EKİPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM'
Başkan Büyükkılıç, KASKİ'nin de yapılması gereken çalışmaları tamamlandığını belirterek, şunları kaydetti:
"Hiçbir mazerete sığınmadan önümüzdeki dönemde Kayserimizi daha da yaşanılabilir daha konforlu ve güvenli, huzurlu bir şekilde olması için çalışmalarımızı sürdürdük. Gayretli , çalışkan, deneyimli Kayseri Büyükşehir Belediyemizin ve KASKİ'miz de çalışan arkadaşlarımıza ve ekiplerimize çok teşekkür ediyorum.  İnşallah kazasız belasız hizmetler yaparız. Ramazan Bayramımızı geri de bıraktık.  Kurban Bayramına da inşallah sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşuruz."

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS