hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İftar programına telefonla bağlanan Erdoğan: Kırıkkale, CHP'ye oy verme yanlışına düşmez

  İftar programına telefonla bağlanan Erdoğan: Kırıkkale, CHPye oy verme yanlışına düşmez
  expand

  İftar programına telefonla bağlanan Erdoğan: Kırıkkale, CHP'ye oy verme yanlışına düşmez

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Burak CAN/KIRIKKALE, (DHA)- CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile iftar programında telefonla görüşerek, "Kırıkkale, CHP'ye oy verme yanlışına düşmez" dedi.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale'de düzenlenen iftar programında Belediye Başkanı ve AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı ile telefonda görüştü. Telefonla katılımcılara seslenen Erdoğan, şunları söyledi:

  "Seçime doğru yaklaştık. Sandığın sesleri geliyor ve siz inşallah sandığı Kırıkkale’de patlatmak suretiyle tekrar zaferle çıkmayı hedefleyeceğinize inanıyorum. Şu anda Kırıkkale’deki müjdeyi, zaferi pazar günü sizlerden bekliyorum. Bugün Diyarbakır ve Batman'daydım, az önce İstanbul’a indim. Yarın da inşallah Bursa ve Kocaeli'de programlarım var, oralara katılacağım. Zaten bunlarda bizim artık seçim öncesi son turlarımız oluyor. Kırıkkale’den müjdeyi bekliyorum. Bu vesileyle de gerek Mehmet kardeşimi gerekse de Kırıkkaleli kardeşlerimi kucaklıyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'DURUMU NASIL GÖRÜYORSUNUZ?'

  Erdoğan'ın, "Durumu nasıl görüyorsunuz?" sorusuna Başkan Saygılı, "Gayet iyiyiz. CHP’nin Genel Başkanı sürekli Kırıkkale'yi diline doladı ama buna bizim hemşehrilerimiz müsaade etmeyecekler" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Erdoğan, "Kırıkkale, CHP'ye oy verme yanlışına düşmez" dedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow