Ahmetbey Belediyesi'ne , 'Yılın Partner Kuruluşu” unvanı ile '12 Yıldız Şehir Onuru' verildi

Ahmetbey  Belediyesi'ne , 'Yılın Partner Kuruluşu” unvanı ile '12 Yıldız  Şehir Onuru' verildi
Ahmetbey Belediyesi'ne , 'Yılın Partner Kuruluşu” unvanı ile '12 Yıldız Şehir Onuru' verildi

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Ahmetbey beldesine,  Avrupa Konseyi’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan 'Yılın yerel demokrasi haftası partner kuruluşu” unvanı ile 12 Yıldız Şehir Onuru 3'ncü kez verildi.

Avrupa Konseyi’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan '12 Yıldız Şehir' statüsünü geçen yıllarda 2 kez kazanan Ahmetbey beldesi Belediyesi Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi tarafından ödüle 3.kez layık görüldü.  

Fransa'nın Strazburg kentinde Avrupa Yerel Demokrasi Haftası yıllık koordinasyon toplantısına ve “Yılın Partner Kuruluşu” sertifika törenine  Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş katıldı. Avrupa Konseyi’nin en prestijli ödüllerinden biri olan ‘Avrupa Yerel Demokrasi Haftası Yılın Partner Kuruluşu’ unvanı ile 12 Yıldız Şehir Onuru ödülü 3. kez verildi.

Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş “Bu gururumuzu; emekleri ve katkıları büyük olan belediye çalışanlarımıza, paydaşlarımız ve değerli   hemşerilerimizle paylaşıyor, ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS