Başkan Pekyatırmacı: "Yerel Seçimler Türkiye'nin bekası için önemlidir"

Başkan Pekyatırmacı: "Yerel Seçimler Türkiye'nin bekası için önemlidir"
Başkan Pekyatırmacı: "Yerel Seçimler Türkiye'nin bekası için önemlidir"

Mehmet IŞIK/KONYA, (DHA)-  MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret etti.
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yerel seçimlerde  Cumhur İttifakı'yla beraber bu zamana kadar alınmış oyların en yükseğini alarak bir rekor kırmak olduğunu belirterek şunları söyledi: "Bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi'yle birlikte Konya’da 31 ilçeyi de alarak büyük bir zafere imza atacağımızı düşünüyorum. Selçuklu’da da bu zamana kadar alınan oy oranın üzerinde bir oy almayı hedefliyoruz. Saha gezilerimizde de vatandaşlarımıza bizler Cumhur İttifakı olarak oylarınızı istiyoruz diyoruz. Şehirde yaşayan herkesin oyuna talibiz inşallah bu talebimizin vatandaşlarımızda olumlu olarak tezahür edeceğine inanıyoruz. Önümüzdeki süreç Türkiye için çok önemlidir. 31 Mart’tan sonra Türkiye’nin dört bir tarafında tüm illerimizde elde edeceğimiz en iyi neticelerden sonra 2023 yılına kadar kesintisiz bir istikrar süreci oluşacak. Böylelikle de biz yine aynı şekilde Cumhur İttifakı'yla birlikte ülkemize, ilimize, ilçemize en güzel hizmetleri en yüksek kalitede yapacağımıza inanıyorum. Bunun için önümüzde hiçbir engel yok, yeter ki biz birlik beraberlik içersinde olalım. Liderlerimiz hep bu işin bir beka meselesi olduğunu her defasında dile getiriyorlar. Türkiye konumu itibariyle her zaman önemli bir ülke coğrafyamızda aynı şekilde bu sebeple bizi içerden ve dışarında yıkmak isteyen ve bölmek isteyenlere biz hiçbir zaman fırsat vermedik bundan sonra da fırsat vermeyeceğiz."dedi.
CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN TERCİHİDİR
Cumhur İttifakı'ndan vatandaşların son derece memnun olduklarını ifade eden Güzide Çipan ise, "Bildiğiniz gibi 15 Temmuz’da devletimizin ve hükümetimizin yanındayız diyen liderimize, halkımızın çok büyük bir teveccühü var. Konya'mız milli ve manevi duyguları son derece yüksek bir şehir. Zillet ittifakının Konya’da ve diğer yerlerde başarılı olacağına hiç ihtimal vermiyoruz. 31 Mart yerel seçimleri hükümet sistemini daha güçlendiren Türkiye’yi kuşatan önemli bir seçim olacak. Şu anki tabloda önemli bir sıkıntı görmüyoruz. Cumhur İttifakı ile tüm meclis üyelerimizin görev alacağını biliyoruz. Hepsine de şimdiden başarılar diliyoruz. Cenabı Allah hayırlı vazifeler yapmayı nasip etsin. Ülkemiz, bayrağımız, milletimiz ve bekamız için en uygun olan tercih Cumhur İttifakı idi. Bu yönde sarf edilen gayretlerin yerine ulaşacağına, sağlıklı bir seçim sürecini geride bırakacağımıza inanıyoruz. Bu yolda tüm kadrolarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS