hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Salihli'de 2 caddede asfalt çalışmaları tamamlandı

  Salihlide 2 caddede asfalt çalışmaları tamamlandı
  expand

  Salihli'de 2 caddede asfalt çalışmaları tamamlandı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MANİSA, (DHA)-MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli ilçe merkezinde yürütülen sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Site ve Kurudere caddelerindeki asfalt çalışmalarının akabinde yürütülen yol çizgi çalışmalarıyla caddeler yeni bir görünüme kavuştu.

  Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli Belediyesi önünde bulunan Kurudere Caddesi ile devamındaki Site Caddesi üzerinde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Caddelerde, zeminlerdeki bozulmalar sebebiyle ilk olarak asfalt kazıma işlemi gerçekleştirildi. Ardından 1500 metrelik güzergahta, 21 bin metrekarelik alanda sıcak asfalt çalışmaları yapıldı. Sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte de hızla yol çizgi çalışmaları yapılarak, caddelerin trafiğe açılması sağlandı. Çalışmalarla caddeler yeni bir görünüme kavuşurken, Salihlili vatandaşlar yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

  1500 METRELİK GÜZERGAHTA 21 BİN METREKARELİK ASFALT ÇALIŞMASI
  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde Manisalıların ihtiyacı olan çalışmaları bir bir hayata geçirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, "Salihli ilçemiz merkezindeki Site ve Kurudere caddeleri, kullanım ve zaman nedeniyle yıpranmıştı. Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün talimatıyla burada hızla çalışma başlattık. 1500 metrelik güzergahta 21 bin metrekarelik asfalt çalışması gerçekleştirdik. Yol çizgi çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte caddelerimizi yenilenen yüzüyle Salihlili hemşehrilerimizin hizmetine sunduk" diye konuştu.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow