Mesleki Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu

Mesleki Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu
Mesleki Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu

Soner AYDINMERSİN, (DHA)- MERSİN’de Rotary Kulübü tarafından verilen Mesleki Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu.


Mersin, Akdeniz, Kızkalesi, Olba Tarsus ve Silifke Rotay kulüplerinin Yenişehir Atatürk Kültür Merkezinde ortaklaşa düzenlediği ödül  törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak,  Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, MTSOB Başkanı Sabri Tekli, Mersin Rotary Kulübü  2430’uncu Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu, Rotary Meslek Hizmetleti Komite Başkanı Murat Yüksekbaş ve davetliler katıldı.


Protokol konuşmalarından sonra 2019-2020 Mesleki hizmet Ödülleri hattat ressam ve Nutuk yazarı Ethem Çalışkan, terzi Halit Aygenli, kuyumcu Atike Karaoğlu Algın, sanayici Özgen Pişirgen, gazeteci-yazar Mehlet Canbolat, arkeolog İsabella Caneva, işletmeci Betül Bragıottı, ortopedist Prof. Dr. Emre Toğrul, ahşap oyma ustası Nezihi Ünal Demirtaş, hayalicinas Tevfik Dinç, sahaf Yaşar Öztürk ile sanayici Berrin Dalkılıç Mise verildi.

Öte yandan 6 Rotary Kulübünün ortaklaşa kararı olarak ünlü sanatçı ve aynı zamanda Mersinli olan Mabel Matiz de Mesleki Hizmet Ödülünün sahibi oldu.



Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS