Yeni park oyun grupları minikleri bekliyor

Yeni park oyun grupları minikleri bekliyor
Yeni park oyun grupları minikleri bekliyor

MERSİN, (DHA) - MERSİN Büyükşehir Belediyesi, yaz tatilinin başlaması ile birlikte soluğu parklarda alan minikler için çocuk oyun parklarını, Eskiyen ve yıpranan oyun grupları çocuklar için daha konforlu ve güvenli hale getirilirken yetişkinler için de fitness grupları yenileniyor.

Şehirlerin yaşam alanı olan, ailelerin ve çocukların keyifle zaman geçirdiği parklarda Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri rutin kontrollerin ardından eskiyen, deforme olan, kırılan ve ilk günkü güvenliğini kaybeden oyun gruplarını yeniliyor. Oyun gruplarının yanı sıra yetişkinlerin de spor ihtiyacını karşılayan fitness grupları da yenilenerek, vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Şehir merkezi genelinde bulunan dinlenme ve çocuk oyun alanlarının daha modern bir görünüme kavuşmasının yanı sıra park alanlarında halkın beklentilerine uygun, daha nitelikli hizmetlerin sunulması amacıyla başlatılan çalışmalarla hem aileler hem de çocuklar daha keyifli vakit geçiriyor. Güvenli ve herhangi bir tehlike unsuruyla karşılaşmayacak şekilde yenilenen oyun grupları sayesinde ailelerin gözü arkada kalmazken, çocuklar keyifle vakit geçiriyor.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS