Başkan Kara, üçüncü dönemine dualarla başladı

Başkan Kara, üçüncü dönemine dualarla başladı
Başkan Kara, üçüncü dönemine dualarla başladı

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanlığı'na üçüncü kez seçilen Cumhur İttifakının adayı MHP'li Kadir Kara, dualarla görevine başladı.

Mazbatasını teslim aldıktan sonra belediye binasına gelen Başkan Kara'yı, çalışma arkadaşları ve vatandaşlar alkışlarla karşıladı. Belediye hizmet binası önünde Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edilip, kurban kesildi. 

Karşılama sırasında bir konuşma yapan Kadir Kara, "Cenab-ı  Allah’ın izni ve hemşerilerimizin desteği ile Osmaniye siyasi tarihinde bir ilki başarmış ve üst üste üçüncü kez Belediye Başkanlığı’nı kazanmış olduk. Bize oy veren vermeyen tüm hemşerilerime en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bey ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, liderim Sayın Devlet Bahçeli beyin şahsımıza duydukları güveni boşa çıkarmadığımız için mutlu ve gururluyum. Her ikisine de sonsuz minnet ve saygılarımı sunuyorum. Yine Cumhur İttifakında yer alan, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının başta, milletvekilleri ve her kademedeki değerli yöneticilerine, gece-gündüz demeden kapı kapı gezerek, gönülleri kazanarak bizi bu hizmet makamına bir kez daha taşıdıkları için teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.Bir kez daha, sevdamızın, yüreğimiz ortasında olan, hayallerimizin kenti Osmaniye’ye hizmet etme fırsatını elde etmekten onurlu ve gururluyum. Artık seçim bitti, birlikte Yeni Osmaniye’yi hep birlikte oluşturacağız, sağolun , varolun" dedi.

Alkışlarla makam odasına geçen Kara, burada MHP İl Başkanı Melih Loş ve Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya ile birlikte tebrikleri kabul etti.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS