hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başkan Sandıkçı, ASRİAD yönetimini ağırladı.

  Başkan Sandıkçı, ASRİAD yönetimini ağırladı.
  expand

  Başkan Sandıkçı, ASRİAD yönetimini ağırladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  SAMSUN, (DHA)- CANİK Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gayretle çalışıyoruz” dedi.

  Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Asrın İşinsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Canik’i kamu ve özel sektör yatırımlarının odak noktası haline getirdiklerini vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye değer katacak yeni projeler ve yatırımlar kazandırmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Yeni dönemde ilçede hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında ASRİAD yönetimiyle bilgiler paylaşan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi yeni projeler ve yatırımlarla buluşturacağız” diye konuştu.

  GELECEĞE YÖNELİK PROJELER

  Canik’te geleceğe yönelik yeni eserleri vatandaşların hizmetine sunmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gayretle çalışıyoruz. Büyük bir titizlikle sürdürdüğümüz çalışmalar doğrultusunda, geleceğe yönelik yatırım planlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kamu ve özel sektör yatırımlarının durak noktası haline getirdiğimiz güzide ilçemize, yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz. Hedefinde geleceği merkeze alan, vatandaşlarımızın yaşamına dokunan yeni eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ASRİAD yönetimi, gerçekleşen buluşmada Başkan İbrahim Sandıkçı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow