hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SMA'lı 5 aylık Ravza bebek için seferber oldular

  SMAlı 5 aylık Ravza bebek için seferber oldular
  expand

  SMA'lı 5 aylık Ravza bebek için seferber oldular

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İbrahim CANBULAT/ LADİK, (Samsun), (DHA)- SAMSUN'un Ladik ilçesinde 9 günlükken SMA TİP 1 teşhisi konulan Amine Ravza Sancak için destek kampanyası sürüyor. 'Ravza'ya Umut Ol' kampanyasına Ladik Belediyesi olarak destek verdiklerini dile getiren Başkan Adnan Topal, şahsi olarak da aileye maddi yardımda bulundu.
  Ladik ilçesinde yaşayan Nurdane ve Oğuz Sancak çiftinin SMA TİP 1 hastası 5 aylık çocuğu Amine Ravza Sancak için belediye de seferber oldu. Bölge halkının ve hayırseverlerin katkılarıyla devam eden kampanyaya Ladik Belediyesi de destek verdi. Belediye Başkanı Adnan Topal, bebeği ve ailesini ziyaret edip, son durumları hakkında bilgi aldı.
  Valilik onaylı kampanyaya desteğin sürdüğünü ve herkesten gücü ölçeğinden yardım beklediklerini söyleyen Oğuz Sancak, destek veren, dua eden, katkı sunmaya çalışan tüm hayırseverlere teşekkür etti. Kızının sağlığına kavuşması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini dile getiren Sancak, yardımların sürmesini istedi.
  Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal, "Dileğimiz bir an önce Ravza bebeğimiz ilacına kavuşur, güzel ilçemizin sokaklarında koşarak oyun oynar. Bizler de Ladik Belediyesi olarak 'Ravza'ya Umut Ol' kampanyasında yerimizi alarak elimizden gelen desteği vereceğiz" diyerek, şahsi olarak da aileye zarf içinde bir miktar para verip destek oldu. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow