Başkan Bilgin, emekli olan personelle bir araya geldi

Başkan Bilgin, emekli olan personelle bir araya geldi
Başkan Bilgin, emekli olan personelle bir araya geldi

SİVAS (DHA) - SİVAS Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Özbelsan A.Ş.'de hizmetini tamamlayarak emekli olan personellerle yemekte bir araya geldi.

Sivas Belediyesi bünyesinde hizmet eden memurlar, işçiler ile Özbelsan A.Ş.'den emekli olan personellerle Belediye Başkanı Hilmi Bilgin bir araya gelerek uzun yıllar boyunca Sivas halkına hizmet eden ve emekliye ayrılan personele teşekkür etti.

Kentte faaliyet gösteren özel bir restoranda gerçekleşen programda ilk olarak emekli memurlar adına önceki dönem Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın söz alarak "Emekli olmaya hak kazanan bizleri unutmayan Belediye yönetimimize teşekkür ediyoruz. Böyle bir etkinlikle bizleri onure ettiler" dedi.

İşçiler adına konuşan Adem İlbaşı, "Emekli olan personelleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

Programda son olarak söz alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, "Sivas Belediyecilik hizmetleri konusunda çok farklı bir konumda. Bu hizmetleri yerine getiren, taş üstüne taş koyan, Başkanından-çalışanına kadar herkesten Allah razı olsun. Bu güzellikler sadece Başkanın veya Başkan Yardımcılarının değil hepimizin eseridir. Bu çerçevede bizler de; Belediyemiz de, milletine-devletine hizmet eden siz değerli arkadaşlarımızı unutmayalım, bir akşam yemeğinde bir araya gelelim, 25-30 yıllık hizmetleri sonrasında teşekkür etmek istedik. Her bir çalışanımıza teşekkür ediyoruz. Sizler bundan sonra hayatınızda başka bir aşamaya geçtiniz, emekli oldunuz. Bundan sonraki yaşamınızda da sizlere başarılar dilerim" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Başkan Bilgin ve Belediye yönetimi emekli personele teşekkür belgesi takdim etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS