Model uçak kurslarına katılan öğrencilere sertifika

Model uçak kurslarına katılan öğrencilere sertifika
Model uçak kurslarına katılan öğrencilere sertifika

Bülent TATLI/SUŞEHRİ(Sivas),(DHA) - SİVAS'ın Suşehri ilçesinde açılan model uçak kursuna katılan öğrencilere sertifika verildi.

Türk Hava Kurumu Suşehri Şube Başkanlığınca açılan model uçak kursuna yoğun ilgi gösterildi. Rehber Öğretmeni İsmail Kurtulmuş  tarafından Suşehri İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine verilen Ata model uçak kursu  başarı ile tamamlandı. Kursiyerlerin sertifikaları THK Suşehri Şube Başkanı Yüksel Çifçi ile Model Uçak Rehber Öğretmeni  İsmail Kurtulmuş tarafından verildi.

Türk  Hava Kurumu Suşehri Şube Başkanı Yüksel Çifçi,"Model uçak kurslarımızın ilçemizde ve vadide bulunan diğer ilçelerimizde devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kursa katılan öğrencilerimize, Rehber Öğretmenimiz İsmail Kurtulmuş ’a teşekkür ediyorum. Model uçak kurslarının yapılabilmesi için gerekli malzemelerin temininde büyük çaba sarf eden Şube Saymanımız Neslihan Yıldız'a, bize ilçemizde bu imkanı sağlayan ilçe yöneticilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS