Vali Balcı, halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Balcı, halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi
Vali Balcı, halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi

Halil İbrahim YEL/TOKAT, (DHA) - TOKAT Valisi Ozan Balcı, sorun ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar ile halk günü toplantısında bir araya geldi.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen halk günü toplantısı Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı. Vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Ozan Balcı, kendisine iletilen sorunları ve talepleri dinledi. Toplantıda İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, İl Defterdarı Musa Avcu, Devlet Su İşleri Müdürü Ali Çetinkaya, İŞKUR İl  Müdürü Bekir Fındık,  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl  Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah Taştan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak hazır bulundu.

Talep ve sorunlarına imkanlar dahilinde çözüm bulunmak için çalışıldığını belirten Vali Ozan Balcı, "Sizlere yardımcı olmaktan, sizlerle bir araya gelmekten talep ve sorunlarınıza çözüm üretmekten mutluluk duyuyorum. Her bir vatandaşımızı ayrı ayrı önemsiyorum. Sizlerin derdi bizim derdimiz. Kurum müdürlerimiz de burada hep birlikte sizlerin derdine derman olmak için çalışıyoruz. Bir vatandaşımızın yüreğine dokunabiliyorsak ne mutlu bize" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS