Sağıroğlu: Projelerimizle her nesle hitap edeceğiz

Sağıroğlu: Projelerimizle her nesle hitap edeceğiz
Sağıroğlu: Projelerimizle her nesle hitap edeceğiz

YOMRA(Trabzon),(DHA)-AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Sancak Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi. Seçimler için destek isteyen Sağıroğlu, “Yomra’mıza büyük projeler kazandırmak içinde yeni dönemde de iktidar desteği şart. Beyannamemizde her nesle hitap edecek projemiz mevcut” dedi.

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu seçim çalışmalarını, Sancak Mahallesi’nin gençleriyle bir araya gelerek sürdürdü. Sağıroğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için destek isterken, Yomra’ya kazandıracağı projeler hakkında da bilgiler verdi. İbrahim Sağıroğlu, yeni dönemde hayata geçecek projeler ile, Yomralı işsiz gençlerin istihdam edileceğini söyledi. Sağıroğlu, “Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerimizle birlikte ilçemizin hem sosyal donatı alanı ihtiyacını gidereceğiz hem de, istihdam alanları oluşturarak işsiz olan genç kardeşlerimize bu projelerimizde iş imkanı sağlayacağız” şeklinde konuştu.  

‘HEPSİNİ İKTİDAR DESTEĞİ İLE YAPTIK’
İktidar desteği ile birlikte yeni dönemin alt yapısını oluşturduklarını ifade eden Sağıroğlu, projelerin iktidar desteği ile hayata geçirildiğini belirtti. Sağıroğlu, “Kentsel dönüşüm projemizi 2,5 yıl gibi bir sürede yıktık, yaptık.  Kent meydanı projemiz için 15 Milyon TL kamulaştırma yaptık ve alanı belediyemize kazandırdık. Sosyal donatı alanlarından oluşacak sahil dolgu projemiz için dolgu izni almak öyle basit bir olay değildi. Bunu biz gece gündüz demeden emek harcadık, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun destekleri ile birlikte başardık. Bunların yanı sıra ilçemize kazandırdığımız devlet yatırımları da ortadadır. Saydıklarımın hepsini iktidar gücü ile yaptık. Muhalefette olsaydık, hangisini yapabilirdik. Hiç birisini yapamazdık” diye konuştu. 

'PROJELERİMİZ DEĞER KATACAK'

Sağıroğlu ayrıca, yeni dönemde her nesle hitap edecek projelerin bulunduğunu da aktararak, “Projelerimizin hepsi büyük projeler. Kent meydanı, sahil dolgu ve 15 Temmuz Millet Kıraathanesi projelerimiz ilçemize değer katacak. Bu değerleri Yomra’mıza kazandırmak içinde yeni dönemde de iktidar desteği şart. Beyannamemizde her nesle hitap edecek projemiz mevcut. Bu projelerimizi hayata geçirmek için sizlerin güçlü desteğine ihtiyacımız” ifadelerini kullandı.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS