Pazaryeri deterjan ve yağ sökücülerle temizlendi

Pazaryeri deterjan ve yağ sökücülerle temizlendi
Pazaryeri deterjan ve yağ sökücülerle temizlendi

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her hafta rutin yapılan temizliğe ekstra olarak merkez kapalı pazaryerinde yıkama çalışması gerçekleştirdi.


Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce her tezgâh kurulması sonrasında pazaryerlerinde temizlik çalışması yapılıyor. Belirli periyotlarda detaylı olarak yapılan temizliklerin yanı sıra esnaftan gelen talepler de anında değerlendiriliyor. Pazar sonrasında ekiplere talimat veren Başkan Salman, merkez pazaryerini deterjan ve yağ sökücülerle yıkattırdı.


MERKEZ PAZARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ


Başkan Vefa Salman, kendilerinden önce pazaryerlenidne bir çok sorun bulunduğunu ifade ederek, "Çatısından tutun bodrum katına kadar. Sürekli olarak pazaryerinde iyileştirme çalışmaları yapıyor, eksiklerini gideriyoruz. Burası halkımızın ortak kullanım alanı, o nedenle daha hassasız. Bu alanda çalışmalarımızı aynı titizlikle sürdüreceğiz. Gerek esnafımızın gerekse halkımızın talebi, isteği neyse bunu yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Rutin yapılan temizliğin yanı sıra bu hafta dezenfektanlarla geniş çaplı bir çalışma gerçekleştirdik” dedi.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS