adana haberleri

Atatürk Parkı'na yeni çehre

Atatürk Parkı'na yeni çehre

Oğuz KUŞÇU/KARAİSALI (Adana), (DHA) -  ADANA Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nin ortak çalışmaları ile Karaisalı’da bulunan Atatürk Parkı’na yeni görünüm kazandırılıyor.
İlçenin en eski parklarından birisi olan Atatürk Parkı, ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak alanlarından biri olarak yer alıyor. Atatürk Parkı’na çevre düzenlemesi kapsamında yöresel ürün satış büfeleri, süs havuzları, ağaçlandırma çalışmaları yapılarak, Türk devletleri kurucularının büstleri ayyıldız şeklinde yerleştirilecek.
Atatürk Parkında ki çalışmaları yerinde inceleyen Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, şunları söyledi: "Karaisalı Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin dört bir tarafına dinlenme parkları yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. İlçe merkezinde yıllardan beri bulunan Atatürk Parkı’nda ekiplerimiz çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapmaya başladılar. Vatandaşlarımız tarafından aile çay bahçesi de denilen Atatürk parkımızı yeni çehresine çok yakında kavuşturacağız.” 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS