Oğuz Boran Yenimahalleliler için söyledi

Oğuz Boran Yenimahalleliler için söyledi

– DEMETEVLER Gençlik Grubu tarafından Başkentli Sanatçı Oğuz Boran sevilen besteleri ile Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde sahne aldı.

ANKARA, (DHA) – DEMETEVLER Gençlik Grubu tarafından Başkentli Sanatçı Oğuz Boran sevilen besteleri ile Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde sahne aldı.
Konsere, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Başkan Yardımcısı Erhan Aras, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve Demetevler sakinleri katıldı. Âşık Mahzuni Şerif’in ‘Sarı saçlım mavi gözlüm’ şarkısıyla konserine başlayan Oğuz Boran birbirinden güzel şarkı ve türküleri yorumladı.
‘BENİM SEVDAM YENİMAHALLE SEVDASI’
“Yenimahalle halkının bana vermiş olduğu yetki ile 10 yıldır hiçbir mahalleyi, sokağı es geçmeden hizmet ediyor, vatandaşın huzuru ve mutluluğu için çalışıyorum” diyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Belediye başkanlığı siyaset yapma yeri değildir. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, bize oy verdi vermedi demeden, barış ve kardeşlik duygusu içerisinde ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet götürerek çalıştık. Benim gözümde belediye başkanlığı barışın sevginin kardeşliğin yeridir. Belediye başkanlığı ötekileştirme yeri değildir, kardeşliği beraberliği, diri olmayı herkesin içine sindirmesi gereken bir makamdır. Benim sevdam halk sevdası, Benim sevdam Yenimahalle sevdası” şeklinde konuştu.
‘RÜTBEMİ HALKTAN ALDIM, HALK İÇİN ÇALIŞIYORUM’
Belediye başkanlığını siyaset yapma yeri değil halka hizmet makamı olarak gördüğünü belirten Başkan Yaşar, şunları söyledi:
“31 Mart seçimlerinde Yenimahalle halkı görev verirse, inşallah 5 sene içerisinde daha güzel eserleri Yenimahalle’ye katarak, Cumhuriyetin ilçesi Yenimahalle’yi arzuladığımız noktaya mutlaka taşıyacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu Fethi Yaşar sözü. Bu siyasetçi sözü değil, sizin içinizden çıkan halk çocuğunun, köy çocuğunun sözüdür. Ben rütbemi halktan aldım, halk için çalışıyorum.”
FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS