antalya haberleri

'Bağımlılık ile Mücadele Grubu' toplandı

'Bağımlılık ile Mücadele Grubu' toplandı

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da 'Bağımlılık ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu', Vali Yardımcısı Hamdi Bolat başkanlığında toplandı.

İl Sağlık Müdürlüğü Turkuaz Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Hamdi Bolat, Antalya Garnizon Komutanlığı, Antalya İl Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıkları, İl Emniyet Müdürü, İl Sağlık Müdürü, Cumhuriyet Savcılığı, Adli Tıp Kurumu, İl Müftüsü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, L Tipi kapalı Cezaevi Müdürü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü, Kültür ve Turizm İl Müdürü, İl Milli Eğitim Müdürü, Denetimli Serbestlik İl Müdürü, bazı meslek odaları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Toplantıda İl Sağlık Müdürlüğü Birim Sorumlusu Dr. Şeyda Akaya'nın hazırladığı kurumların bağımlılık ile mücadele çalışmalarını, eğitimlerini içeren sunumu perdeye yansıtılarak anlatıldı. 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü'nde yapılacak etkinlikler konusunda katılımcıların görüşleri alındı.

Vali Yardımcısı Hamdi Polat, 'Bağımlılık ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu'nu oluşturan kurumlara özverili koruyucu ve önleyici çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Polat, Aşur Aksu Hastanesi'ndeki tedavi merkezinin yatak kapasitesinin 65'e çıkarılması için çalışmalara başlandığının da müjdesini verdi.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS