antalya haberleri

Gezici Açık Hava Sineması gösterime başladı

Gezici Açık Hava Sineması gösterime başladı

 

ANTALYA, (DHA) - ALANYA Belediyesi Gezici Açık Hava Sineması, İshaklı Mahallesi'nde konuşlandı 'Vizontele' adlı filmin gösterimini yaptı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in hayata geçirdiği Gezici Açık Hava Sineması uygulaması kapsamında hazırlanan özel araç, İshaklı Mahallesi'nde konuşlandı. İshaklı İlkokulu'nun bahçesinde Dev ekranda vatandaşlar 'Vizontele' adlı filmi izledi. Gösterim sırasında vatandaşlara meyve suyu ve patlamış mısır ikram edildi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara yeni hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi. teşekkür etti. Başkan Yücel; “Vatandaşlarımızın birlikte eğlenceli vakit geçirebilecekleri yeni bir projeye imza attık. Gezici Açık Hava Sinemamız mahalle mahalle gezerek vatandaşlarımıza film izlettirecek. Ayrıca bu projede 'Vizontele' filminin gösterimine izin veren başta BKM Film ekibine, senarist ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile Ömer Faruk Sorak'a teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Gezici Açık Hava Sineması'ndan faydalanmak isteyen vatandaşlar, mahalle muhtarları aracılığıyla bu hizmetten yararlanabilecek. Muhtarların şahsen yazılı bir dilekçe ile Alanya Belediyesi Çözüm Masası'na gelerek başvurularını yapabilecekleri açıklandı.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS