Kepez'de çocuklar tatilde ücretsiz yüzecek

Kepez'de çocuklar tatilde ücretsiz yüzecek

KEPEZ Belediyesi Yaz Spor Okulları'nın yüzme kursundan yaz tatili boyunca faydalanan çocuklar, yarıyıl tatilinde de ücretsiz yüzecek.

 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi Yaz Spor Okulları'nın yüzme kursundan yaz tatili boyunca faydalanan çocuklar, yarıyıl tatilinde de ücretsiz yüzecek.

Yarı yıl tatili boyunca öğrencilere Anadolu Oyuncak Müzesi'ni ücretsiz gezme imkanı sunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu'nu da öğrencilere tatil boyunca ücretsiz açtı. Yaz ve kış aylarında yılın 12 ayı yüzme sporu faaliyetlerinin sürdürüldüğü Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu'nda çocuklar hem yüzme öğreniyor hem spor yapıyor hem de gönüllerince eğlenme imkanı buluyor. Aynı zamanda yetenekli öğrenciler de Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün yüzme altyapısına kazandırılıyor.

YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, "Küçük yaşlarda spora kazandırdığımız çocuklarımız için sürekli çalışarak her anı iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Tatil boyunca evlerinde sıkılmamaları için onları yüzme sporu yapmaya davet ettik. Katılım gösteren çocukların arasından da yetenekli olanları spor kulübümüzün alt yapısına kazandırarak, gelecekte iyi bir sporcu olacaklarını ve ülkemizi iyi temsil eden bireyler haline dönüşeceklerini biliyoruz. Tek amacımız bugünün gençlerini geleceğe güçlü bir şekilde taşıyabilmek" dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS