Kepez'de sporcular akademik eğitimle yetişiyor

Kepez'de sporcular akademik eğitimle yetişiyor

KEPEZ Belediyesi, spor kulübünün bünyesinde bulunan tüm antrenörler için eğitim semineri düzenledi.

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi, spor kulübünün bünyesinde bulunan tüm antrenörler için eğitim semineri düzenledi.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü antrenörlerine kurumsal, bireysel eğitim ve NLP uzmanı Murat Koçyiğit tarafından eğitim semineri verildi. Kepez Belediyesi Spor Kompleksi'nde düzenlenen eğitim seminerinde, antrenörlere, sporcularla daha verimli iletişim kurmaları için; bireylerarası iletişim, etkili iletişim becerileri ve bireysel farkındalık konuları anlatıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geleceğin sporcularının ilçede kaliteli bir eğitim anlayışıyla yetiştirildiğini söyledi. Çocuklar ve gençler için her türlü imkanı oluşturmaya ve onların gelecekleri için proje üretmeye çalıştıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Hayata geçirdiğimiz ve büyük başarılara imza atan projelerimizin devamı için çalışmalarımızı modern tekniklerle akademik bir eğitim anlayışıyla sürdürüyoruz" dedi.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da eğitim seminerlerinin antrenörlerin; sporcuların fiziksel, zihinsel ve ahlaki süreçlerini en üst düzeyde yönetebilmeleri, topluma faydalı bireyler olmaları yolunda destekleyici olabilmeleri adına önemli olduğunu söyledi.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS