Kepez'den 135 öğrenciye doğum günü

Kepez'den 135 öğrenciye doğum günü

KEPEZ Belediyesi'nin spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören ekim ayı doğumlu 135 öğrenci, doğum günü pastalarını Başkan Hakan Tütüncü ile birlikte kesti.

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi'nin spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören ekim ayı doğumlu 135 öğrenci, doğum günü pastalarını Başkan Hakan Tütüncü ile birlikte kesti.
Kepez Belediyesi'nin ilçenin dört bir yanında açtığı spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören ekim ayı doğumlu 135 çocuğa, toplu doğum günü kutlaması düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılarak, çocukların doğum günü sevinçlerine ortak oldu.
Güzel bir vesile ile çocuklar ve velileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, “Çocukların mutluluğu en önemli önceliğimiz. Önce çocuklarımız. Onlar bizim yarınlarımız, biz çocuklarımız ve onların mutluluğu için çalışıyoruz. İstiyoruz ki onlar geleceğe güçlü bir şekilde hazırlansın. Tek arzumuz onların mutlu olmasıdır" dedi.
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından çocuklarla birlikte doğum günü pastasını kesti. Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından, Tütüncü her doğum günü çocuğuyla ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS