Kepez'den eğitime destek

Kepez'den eğitime destek

Kepez Belediyesi, ilçedeki okulların bahçe düzenlemesi, temizliği ile bakım ve onarımını yaparak eğitime destek veriyor.

 


ANTALYA, (DHA) - Kepez Belediyesi, ilçedeki okulların bahçe düzenlemesi, temizliği ile bakım ve onarımını yaparak eğitime destek veriyor.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde çocuklara sözünü verdiği bakım ve onarım çalışmaları için Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerini seferber etti. Kepez'deki okulların bakım onarım hizmetleri, çeşitli ihtiyaçları ve peyzaj düzenlemeleri ekipler tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Daha yeşil okul bahçeleri, dinlenme alanları, oturma grupları, bahçe düzenlemeleri, çocukları spora sevk edecek çeşitli eğitici bahçe figürleri ve yer boyamaları gibi birçok alanı kapsayan çalışmalar, Kepez'de eğitimin kalitesini artırmak için gerçekleştiriliyor.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulların eksikliklerini bizzat kendisi yerinde tespit ederek, ekipleri görevlendiriyor.


Çocukların daha güçlü yarınlara ulaşmaları için elinden gelen tüm desteği vermeye çalıştığını ve bu desteğin hiç bir zaman azalmadan artarak devam edeceğini belirten Başkan Tütüncü, "Kepez'imizin her geçen gün gelişiyor olması bize büyük mutluluk veriyor. Göreve geldiğim ilk günden itibaren ilçemize 100'ün üzerinde okul kazandırdık. Mevcut okullarımızın da bakım ve onarım işlerini üstlenerek öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmelerini sağlıyoruz. Yarının geleceği çocuklarımız ve gençlerimiz bizim için çok değerli" dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS