Onur Market üçüncü çeyreği değerlendirdi

Onur Market üçüncü çeyreği değerlendirdi

“ALIŞVERİŞTE Onur Sözü” sloganı ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürün standardından taviz vermeyen Özen Grup bünyesindeki Onur Market, 2018’in 3.

BURSA,(DHA)-“ALIŞVERİŞTE Onur Sözü” sloganı ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürün standardından taviz vermeyen Özen Grup bünyesindeki Onur Market, 2018’in 3. çeyrek dönem değerlendirme ve 4. çeyrek dönem planlama toplantısını Bursa’da gerçekleştirdi.

İstanbul, Trakya ve Kuzey Marmara’da Onur markasıyla yılda 70 milyon müşteriye 104 bin metrekare net satış alanı ile hizmet veren Onur Market’in üst düzey yöneticileri ve bölge temsilcileri katıldığı toplantı, gün boyunca çeşitli sunum ve konuşmalarla sürdü. Toplantının ana gündemini enflasyonla topyekün mücadelede birlik ve beraberlik konusunda yapılacaklar oluşturdu.

İstihdam ettiği toplam 5 bine yakın personel ile hizmet verdiği her ilin istihdamına da katkı sağlamasının yanı sıra, Bursa’ya özel her ayın 16’sında gelenekselleşen cazip kampanyalarıyla kentin önemli yerel marketlerinden oldu. Onur Market Yetkileri, enflasyonla topyekün mücadele kapsamında geniş ve kaliteli ürün yelpazesinde yaptığı indirimlerle bugün ve her daim kent halkının yanında olacağını ifade etti. Her hafta farklı ürün gruplarında düzenlediği kampanyalar ve halk günlerinde uyguladığı kazandıran fiyat politikası ve ürün çeşitliliğiyle farkındalık yaratmayı hedefleyen market yetkilileri, Bursa’nın en itibarlı perakende markası misyonlarına da  devam edeceklerini açıkladı.

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS