Atatürk ve Cumhuriyet sergisine ilgi

Atatürk ve Cumhuriyet sergisine ilgi

GAZİANTEP Kolej Vakfı Özel Ortaokulu 7'nci sınıf öğrencileri tarafından Cumhuriyetimizin 95'inci yılı anısına 'Atatürk ve Cumhuriyet' temalı resim sergisi düzenlenen törenle açıldı.

GAZİANTEP,(DHA)- GAZİANTEP Kolej Vakfı Özel Ortaokulu 7'nci sınıf öğrencileri tarafından Cumhuriyetimizin 95'inci yılı anısına 'Atatürk ve Cumhuriyet' temalı resim sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Cumhuriyetin kuruluşunun 95'inci yıl etkinliklerinin yoğun programlarla kutlandığı Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında açılışı gerçekleştirilen Cumhuriyet ve Atatürk konulu sergi büyük ilgi görüyor. 29 Ekim’e doğru 29 farklı karakalem ve 3 boyutlu katlama tekniği kullanılarak GKV Özel Okulları Sanat Zümresi Koordinatörü Hayal Bazoğlu organizasyonunda düzenlenen Atatürk ve Cumhuriyet konulu serginin açılışına GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı İsmet Tiryaki, GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir, GKV Özel Ortaokulu Müdürü Abdullah Dağlı, GKV Özel Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut katıldı. Öğrencilerin hayal gücü, duygu ve düşüncelerini ifade edebilmelerine olanak tanıyarak Atatürk sevgisi ve Cumhuriyet değerlerine ilişkin duyarlıklarını sanat yoluyla arttırmayı amaçlayan sergi 31 Ekim 2018 Çarşamba gününe kadar GKV Özel Ortaokulu ve idari bina fuaye alanında ziyaret edilebilecek.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS