Bayraklılı çocuklar Doğal Yaşam Parkını gezdi

Bayraklılı çocuklar Doğal Yaşam Parkını gezdi

BAYRAKLI Belediyesi'nde açılan kurslara katılan ve ilçede faaliyet gösteren amatör kulüplerdeki sporcu çocuklar, İzmir Doğal Yaşam Parkı'nı gezdi.

BAYRAKLI Belediyesi'nde açılan kurslara katılan ve ilçede faaliyet gösteren amatör kulüplerdeki sporcu çocuklar, İzmir Doğal Yaşam Parkı'nı gezdi. Vahşi hayvanları doğal ortamlarında görme imkânı bulan çocuklar ile velileri keyifli bir gün geçirdi.


Bayraklı Belediyesi Spor işleri Müdürlüğü, belediye bünyesinde açılan futbol, basketbol, voleybol, jimnastik gibi branşlarda kurs gören çocuklarla Bayraklı'da faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri sporcularına yönelik İzmir Doğal Yaşam Parkı gezisi düzenledi. Yoğun tempoda kurslara ve idmanlara katılan öğrencilerin sosyalleşmesi ve yeni arkadaşlıklar kurarak, keyifli bir gün geçirmesi amacıyla gerçekleştirilen organizasyona bazı veliler de eşlik etti. Gezide sporcular, daha önce sadece televizyonda gördükleri aslan, kaplan, timsah, yılan, deve, zürafa, fil gibi hayvanları yakından görme fırsatı buldu. Oldukça keyifli bir gün geçiren çocuklar oyunlar oynadı, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS