Bayram hediyesi konserler

Bayram hediyesi konserler

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez ücretsiz düzenlenecek olan 'Günbatımı Konserleri' İzmirlilere bayram hediyesi olacak.

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez ücretsiz düzenlenecek olan 'Günbatımı Konserleri' İzmirlilere bayram hediyesi olacak. 17-18-19-20 Haziran tarihlerinde birbirinden değerli şarkıcı ve gruplar dört ayrı yerden İzmirlilere seslenecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ikinci kez gerçekleştirilecek olan 'Günbatımı Konserleri' yeniden müzikseverlerle buluşacak. İzmirliler tarafından beğenilen konserler kapsamında birbirinden ünlü isimler, kentin farklı noktalarında gerçekleştireceği performanslarla İzmirlilere bayram coşkusu yaşatacak. Bayramın son günü başlayacak etkinlik programında, kendine has yorumuyla yeni dönemin başarılı müzisyenlerinden Deniz Tekin 17 Haziran'da Bayraklı Rekreasyon Alanı'nda,  dünyanın en iyi caz ve blues müzisyenlerinden olmayı amaçlayan Evrencan Gündüz 18 Haziran'da Göztepe Denizatı Heykel Alanı'nda,  son dönemlerin başarılı rock gruplarından Yüksek Sadakat 19 Haziran'da Alsancak Vapur İskelesi'nde ve rock müziğin kurucu gruplarından Moğollar ise 20 Haziran'da Bostanlı Günbatımı Seyir Terası'nda saat 20.30'da sahne alacak.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

{$ nextTitle $}
ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS