Bebek kokusuyla seçim çalışması

Bebek kokusuyla seçim çalışması

AK Parti İzmir ikinci bölge beşinci sıra milletvekili adayı Melek Eroğlu, yeni doğum yapan anneleri ziyaret ederek bebeklerini sevdi.

AK Parti İzmir ikinci bölge beşinci sıra milletvekili adayı Melek Eroğlu, yeni doğum yapan anneleri ziyaret ederek bebeklerini sevdi. İki çocuk annesi olan Eroğlu, "Nasipse torunlarımı da bu kentte büyütmek istiyorum. İzmir’i kültürde, turizmde, ulaşımda, yatırımda kısacası her alanda yüceltmek için çok çalışarak, evlatlarımıza yaşanılır ve üst seviyede bir İzmir hediye etmek istiyoruz" dedi.


AK Parti İzmir ikinci bölge beşinci sıra milletvekili adayı Melek Eroğlu, çalışmalarını Küçük Menderes bölgesinde sürdürdü. Ödemiş Perşembe Pazarı'nı gezen ve pazarcı esnafıyla bir araya gelen Eroğlu, sosyal tesislerde oturan vatandaşlarla da sohbet etti. Eroğlu yeni doğum yapan bir annenin kollarındaki beş aylık 'Ali Uygur' adlı bebeği sevmek için kucağına aldı. Bebeğin kollarında uyuduğu Eroğlu, kendisinin de iki çocuk yetiştirdiğini, İzmir'de torunlarını da büyütmek istediğini belirterek, "Bebeklerimiz, çocuklarımız, evlatlarımız kısacası geleceğimiz için var gücümüzle çalıştık, çalışacağız. Biz geleceğimiz olan çocuklarımıza huzurlu bir Türkiye, güvenli bir ülke bırakmanın gayretindeyiz. Her şey evlatlarımız, geleceğimiz için" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS