Çocuklar üşümesin diye çalıp söylediler

Çocuklar üşümesin diye çalıp söylediler

İZMİR'de 30 öğrencisiyle birlikte enstrümantal konser veren klarnet sanatçısı İlkay Ergül, kış boyunca düzenlenen konserlerden elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve mont alınmasını sağladı.

İZMİR'de 30 öğrencisiyle birlikte enstrümantal konser veren klarnet sanatçısı İlkay Ergül, kış boyunca düzenlenen konserlerden elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve mont alınmasını sağladı. #çocuklarüşümesin etiketiyle sosyal medyada duyurulan son konsere, oyuncu ve ses sanatçısı Suzan Kardeş de eşlik etti.


'Nefesimin Şarkıları' projesi kapsamında bu yıl 4 konser veren İzmirli klarnet sanatçısı İlkay Ergül, elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi 420 çocuğa bot ve mont alınmasını sağladı.  #çocuklarüşümesin etiketiyle sosyal medyada duyuru yaparak farklı kentlerde 4 konsere katılım sağladıklarını anlatan Ergül, son konserlerini 22 Şubat Perşembe günü İstanbul'da Suzan Kardeş'in katılımıyla verdiklerini dile getirdi. Ergül, "Yılın son konserini Adana'daki Şerife Topal Anaokulu için düzenledik. Biletler 50 TL değerindeydi. Gelemeyen ama destek vermek isteyenler havale yolu ile ödeme yapıp, destek oldu. Bu kış toplam 420 çocuğa bot ve mont aldık. Duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederiz. Seneye aynı amaçla konser serisine devam edeceğiz" dedi.


Nevra UÇKAÇ / İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS