Günde iki ilçede seçmenle buluşuyor

Günde iki ilçede seçmenle buluşuyor

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Torbalı ve Karabağlar seçmenle buluştu.

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Torbalı ve Karabağlar seçmenle buluştu. Kocaoğlu, memleket için yapıldığında siyasetin çok ulvi bir iş olduğunu belirterek, "Eğer siyaseti etrafın, oğlun, kızın, eşin, dostun, kayınbiraderin, bacanağın için yapıyorsan, yapma kardeşim" dedi.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Torbalı'da Şehitler, Eğerci, Pamukyazı, Sağlık, Ahmetli, Yeniköy ve Özbey mahalleleri ile Sanayi Sitesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi, mahalle sakinlerinin sorun ve önerilerini dinledi. Özellikle ova yollarının asfaltlanması çalışmaları nedeniyle teşekkür alan Kocaoğlu, "Çiftçi yoksa, üretim yoksa açız. Belediye Başkanı olduğumda, İzmir'e  30 milyon liralık asfalt atılmıyordu. Şimdi 1 milyar lirayı geçti. Bizden önce ova yollarının asfaltlanması diye bir şey bilinmezdi. Belediye başkanı olduğumda İzmir'deki köy sayısı iki elin parmakları kadar bile yoktu. Şimdi 600 köyümüz var. Nereden geliyor bu değirmenin suyu diye merak edenler için söylüyorum. Hesabımızı çok iyi yapıyor, namusumuzla ve samimiyetle çalışıyoruz" dedi.


Kocaoğlu, Karabağlar Selvili Mahallesi'ndeki iftar programına katıldı. Yemekte Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da vardı. 90 yaşındaki Şerife Ana, Kocaoğlu'na sarıldı. Kocaoğlu, memleket için yapıldığında siyasetin çok ulvi bir iş olduğunu belirterek, "Eğer siyaseti etrafın, oğlun, kızın, eşin, dostun, kayınbiraderin, bacanağın için yapıyorsan, yapma kardeşim" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS