Kadınlar bu kursları sevdi

Kadınlar bu kursları sevdi

BORNOVALI kadınlar, belediyenin 2014 yılında başlattığı pilates, aerobik, yoga ve step kurslarını sevdi.

BORNOVALI kadınlar, belediyenin 2014 yılında başlattığı pilates, aerobik, yoga ve step kurslarını sevdi. Özellikle ev kadınlarının yoğun ilgi gösterdiği kurslar, 8 profesyonel eğitmen ile 7 merkezde veriliyor.


Bornova Belediyesi’nin 2014 yılında kadınlarına yönelik olarak açtığı pilates, aerobik, yoga ve step kursları devam ediyor. 7 merkezde verilen eğitimlere özellikle ev kadınları yoğun katılım gösteriyor. Dört daldaki kurslar, alanlarında uzman 8 profesyonel eğitmen tarafından veriliyor.


Kurslar; Bornova Merkez, EVKA-3, Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi, Altındağ Atatürk Kültür Merkezi, Çamdibi Şehir Er Adem Bilaloğlu Tesisleri, Pınarbaşı Spor Salonu ve Işıkkent’te gerçekleşiyor. Kurslara katılan kadınlar, bir yandan spor yaparken diğer yandan sosyalleşiyor.


Kurslara katılan kadınlardan 60 yaşındaki Nimet Topuz, "Sporun yaşı yok. Herkes bu kursa katılabilir. Antrenörlerimizden çok memnunuz. Bornova Belediyesi’ne bize bu imkanı sunduğu için çok teşekkür ederiz" dedi. 47 yaşındaki Huriye Kızılkurt da "Bornova Belediyesi’ne bizleri bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederiz. Haftanın üç günü buraya geliyoruz. Çok memnunuz" diye konuştu.


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, kadınların hayatın her alanında yer almaları gerektiğini belirterek, "İşte bu amaçla spor kurslarımıza yeni branşlar ekledik. Çocuklarımız ve gençlerimiz gibi onların da spor yapmalarına olanak sağladık. Kadınlarımız kurslarımıza o kadar çok ilgi gösterdi ki; hem eğitim verdiğimiz salon, hem de eğitmen sayısını arttırdık. Bornova Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS