Alpedo'dan 72 bin noktada yüzde 10 indirim

Alpedo'dan 72 bin noktada yüzde 10 indirim

ALPEDO Kervanhan Dondurmaları Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyasını desteklediklerini belirterek, "Türkiye genelindeki 72 bin Alpedo satış noktasında Türkiye'nin tescilli Maraş Dondurması'na yüzde 10 indirim yaptık" dedi.

Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- ALPEDO Kervanhan Dondurmaları Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyasını desteklediklerini belirterek, "Türkiye genelindeki 72 bin Alpedo satış noktasında Türkiye'nin tescilli Maraş Dondurması'na yüzde 10 indirim yaptık" dedi.

Enflasyonla mücadelede herkesin üzerine düşeni yapıp elini taşın altına koyması gerektiğini ifade eden Sami Kervancıoğlu, Hazine Bakanlığı'nca başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyasını desteklediklerini söyledi.

İNDİRİM 31 ARALIK'A KADAR GEÇERLİ

Kervanhan olarak Kahramanmaraş'ta 5 şubesiyle hizmet verirken, Türkiye genelinde 72 bin Alpedo satış noktası olduğunu belirten Kervancıoğlu şunları söyledi:

"Alpedo markası olarak Türkiye'nin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine 72 bin satış noktamız var. Ayrıca Dondurmam Gaymak markası ve Kervan Lezzet Grubu olarak Kahramanmaraş'ımızı tüm dünyaya tanıtıyoruz. Devletin olmazsa, ülken olmazsa senin varlığın hiçbir şeydir. O nedenle Hazine Bakanlığımızın başlatmış olduğu Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyasına Alpedo Kervanhan Dondurmaları olarak biz de katılmaya karar verdik. Bu kapsamda Kervan şubelerimizde şerbetli tatlılar hariç tüm ürünlerde yüzde 10 indirim uyguluyoruz. Ayrıca Türkiye genelindeki 72 bin Alpedo satış noktasında Türkiye'nin tescilli Maraş Dondurması'na yüzde 10 indirim yapıldı. Çarşamba günü başlayan ve 31 Aralık 2018'te sona erecek olan indirimler kapsamında özel afişler hazırlattık ve bunları tüm şube ve satış noktalarımıza asacağız. Ayrıca satış noktalarımızın indirim yapıp yapmadığını da takip edeceğiz. Ayrıca şunu belirtmek isterim; dolar kuru arttığı günden bu yana ürünlerimize zam yapmadık. Dolayısıyla bu yapacağımız indirim, dolar kuru artmadan önceki fiyatlar üzerinden olacaktır."

FOTOĞRAFLI 

 

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS