Okay, geçici hayvan pazarını inceledi

Okay, geçici hayvan pazarını inceledi

KAHRAMANMARAŞ'ın merkez Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ile birlikte geçici hayvan pazarında incelemelerde bulundu.

KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- KAHRAMANMARAŞ'ın merkez Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ile birlikte geçici hayvan pazarında incelemelerde bulundu.

Dulkadiroğlu ilçesinin kurbanlık ihtiyacını karşılamak amacıyla geçici olarak kurulan hayvan pazarında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların ve satıcıların ihtiyaçlarına göre düzenledikleri hayvan pazarının çok hareketli olduğunu kaydetti. Eski barınma merkezinin bulunduğu alana kurulan hayvan pazarının ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan Okay, şunları söyledi:

" Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kurbanlık alışverişini yapmaları adına hayvan pazarında gerekli düzenlemeleri yaptık. Her konuda vatandaşlarımızın ve satıcılarımızın ihtiyaç duyacağı ekipmanı ve düzeni burada sağladık.  Şuanda bu alanımız geçici hayvan pazarı olarak kullandığımız bir alandır. Daimi hayvan pazarlarının yapılması için de gerekli çalışmaları yapacağız. Büyükşehir belediyemiz de bu konuda mevcut hayvan pazarını genişleterek şehrin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bizler şuan bulunduğumuz geçici hayvan pazarı ile ilgili çalışmaları yaptık ve şuanda burası aktif olarak kullanılmaktadır. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla burada alışverişlerini yapıyorlar. Satıcı kardeşlerimize de bol kazanç diliyorum. Bu vesileyle tüm hemşirelerimin kurban bayramını bir kez daha kutluyorum."

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a eşlik eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ise, "Dulkadiroğlu Belediyemizin düzenlediği kurban satış noktasında incelemelerde bulunduk. Bu alan geçici bir bölgedir. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik güzel bir hizmet yapılmıştır. Kurban satıcıları vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda çok güzel kurbanlıklar getirmişler. Şuanda baktığımızda alan tarafında satan tarafında memnun olduğunu görüyoruz. Ben vatandaşlarımıza hayırlı alışverişler diliyorum. Kurban bayramlarının mübarek olmasını ayrıca diliyorum."

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS