100 metre yükseklikteki terasta klip çekti

100 metre yükseklikteki terasta klip çekti

KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde, 100 metre yüksekliğindeki Sırçalı Kanyonu'nda bulunan 'taş teras' da Safranbolulu sanatçı Hasan Alp'in 'Canımsın' isimli şarkısına klip çekildi.

Bülent DİKTEPE/KARABÜK,(DHA) - KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde, 100 metre yüksekliğindeki Sırçalı Kanyonu'nda bulunan 'taş teras' da Safranbolulu sanatçı Hasan Alp'in 'Canımsın' isimli şarkısına klip çekildi.

Safranbolu Düzce köyü yakınlarındaki Sırçalı Kanyonu'nda, altındaki kaya parçasının kopmasıyla doğal bir teras haline gelen ve ziyaretçilerinin 'taş teras' diye adlandırdığı yerden yaklaşık 100 metre yüksekliğindeki kaya ilgi çekmeye devam ediyor. Üzerine çıkarak adrenalin yaşayanların, dış mekan çekimlerinde damat ve gelinlerin en çok tercih ettiği mekan olan 'taş teras' ta klip çekimi gerçekleştirildi. Hayatını kaybeden Erol Büyükburç'la 'Safranbolu'nun Güzel Kızı' klibinde düet yapan, 'Bağışla Anne' klibinden sonra söz ve müziği kendisine ait, yönetmenliğini Karabük Üniversitesi'nde öğretim üyesi Bedirhan Karakurluk'un yaptığı 'Canımsın' şarkısının klibini 'taş teras' ta çeken Safranbolulu sanatçı Hasan Alp şöyle dedi:

"Klipte evliliğe giden bir aşk hikayesi var. Nikah şahitleri olarak babamı ve annemi misafir oyuncu yaptım. Klibin içerisinde gizli bir evlenme teklifi var. Klibimizin performans bölümününü burada çektik. Dünyada böyle bir balkon yoktur. Gerçekten doğa harikası bir yer. Burada her kes kendini iyi hissediyor. Sırçalı Kanyonu şu anki haliyle tehlikeli. Eğer gerekli tedbirler düzenlemeler gerçekleşirse Safranbolu Turizmine bir yenilik katabilir. Doğal oluşan balkonun en uç noktasında gerçekten boşluk sizi çekiyor gibi hissediyorsunuz. Zaman zaman tedirgin olduğumu hissettim ama bu güzelliği seyirciyle paylaşmak ve 'Canımsın' şarkımın klibine renk katacağını düşündüğüm için bu tehlikeyi göze aldım."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS