Başkan Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi Ağırnas Mesleki ve Teknik Lisesi Hayırlı olsun”

Başkan Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi  Ağırnas Mesleki ve Teknik Lisesi Hayırlı olsun”

MELİKGAZİ  Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediyeye ait Ağırnas hizmet binası ve düğün salonu olarak hizmet veren binanın Ağırnas Mesleki ve Teknik lisesi olarak yenilenerek hizmete sunulacağını söyledi.

KAYSERİ, (DHA) - MELİKGAZİ  Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediyeye ait Ağırnas hizmet binası ve düğün salonu olarak hizmet veren binanın Ağırnas Mesleki ve Teknik lisesi olarak yenilenerek hizmete sunulacağını söyledi. 

2014 yılına kadar Ağırnas Belediye Hizmet binası olarak bu komple yapının hizmet verdiğini ancak daha sonra düğün salonu ve sosyal tesis olarak hizmet verdiğini hatırlatan Memduh Büyükkılıç, yeni düzenleme ile artık bu yapı bütünlüğünün eğitime hizmet vereceğini kaydetti. Ağırnas mesleki ve teknik lisesi ile Ağırnas da artık yeni Mimarsinan'ların yetişeceğini fade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, binanın tanıtım ve bilgilendirme toplantısında şunları söyledi:

“Ağırnas Mahallemiz de Ağırnaslılar için çok önemli olan bir eğitim yuvamızın tanıtım ve bilgilendirme toplantısı için bir araya geldik. Ağırnas sosyal ve düğün salonu olarak hizmet veren tesislerde yapılan gerekli değişim ve onarım ile haline getirdik. Bu çalışma ile hem yöre kültür mirasını yeniden Ağırnaslılara sunduğumuz gibi aynı zamanda eğitime, kültüre ve sanata da yeni bir hizmet binası kazandırdık.Tamamlanan bu okulu günümüz hizmetine sunuyoruz. Okul binası olarak yenilediğimiz gibi çevre düzenlemesini de gerçekleştirdik..”

 

 

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS