Başkan Öztürk'ten kandil hediyesi : Boya sandığı

Başkan Öztürk'ten kandil hediyesi : Boya sandığı

YAHYALI Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçede “Panter” lakabıyla tanınan Mehmet Şen’e Mevlid Kandilinde boya sandığı hediye etti.

YAHYALI, (Kayseri), (DHA) - YAHYALI Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçede “Panter” lakabıyla tanınan Mehmet Şen’e Mevlid Kandilinde boya sandığı hediye etti.


Belediye hizmet binası karşısında ayakkabı boyayarak geçimini sağlayan Mehmet Şen’e Yahyalı Belediyesi tarafından alınan boya sandığı, Belediye Başkanı Esat Öztürk tarafından verildi.


Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Mehmet Şen nam-ı diğer “Panter” kardeşimiz aynı zamanda belediyede bizim koşumuz olur. Camdan baktığımız zaman, en fazla gördüğümüz esnaf kardeşimiz. Mehmet Şen kardeşimize yeni bir boya sandığı için söz vermiştik. Esnaf kardeşlerimiz ile beraber bugün mini bir seremoni ile belediyemizin hediyesi olan yeni sandığı, kardeşimize vereceğiz. Rabbim iyi günlerde, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin, bol kazanç versin. İyi şartlarda ayakkabı boyatmak isteyen hemşerilerimizi de buraya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


Yeni sandığını alarak kullanmaya başlayan Mehmet Şen’de gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Başkan Esat Öztürk’e teşekkür etti.


FOTOLU


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS