Erciyes Teknoparkta tanışma toplantısı düzenlendi

Erciyes Teknoparkta tanışma toplantısı düzenlendi

KAYSERİ, (DHA)- ERCİYES Teknopark'ta firmalar arası tanışma toplantısı düzenlendi. Tanışma toplantısının önemine vurgu yapan Erciyes Teknopark A

KAYSERİ, (DHA)- ERCİYES Teknopark'ta firmalar arası tanışma toplantısı düzenlendi. Tanışma toplantısının önemine vurgu yapan Erciyes Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Mahmut Doğan, " Firmalar kısa bir zaman dilimi içinde bire bir tanışma fırsatı bulmaktadırlar. Birbirlerini tanıyan gruplardan doğan sinerji ile de yeni iş birliklerinin doğmasına zemin oluşmakta, hızlı büyüyüp gelişen bu dinamik yapı içinde firmalar arası düzenlenen speed networking etkinliği ile amacımız örnek projelerin gelişip hayata geçmesini sağlamaktır" dedi.

Erciyes Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan ve teknoloji bölgesine yeni katılan firmaların birbirleriyle kısa bir zaman dilimi içinde tanışma imkanı bulabilmesi adına 'Hızlı Tanışma/Speed Networking' etkinliği organize edildi.  Teknopark’ta  düzenlenen Speed Networking etkinliğinin önemine değinen Erciyes Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof.Dr.Mahmut Doğan, ”Speed Networking/Hızlı Tanışma seanslarının amacı kısa sürede sonuç odaklı ve etkili bir şekilde büyük bir grubun birbirini tanımasını ve ilişkilerini güçlendirmesini sağlamaktır. Erciyes Teknopark’taki firma sayısı giderek artmakta ve günden güne büyümektedir. Katma değeri yüksek, ülkenin gelişim vizyonuna hizmet eden, ihracat potansiyeli bulunan, inovatif yaklaşımlar içeren ürünlerin geliştirildiği Erciyes Teknopark’ta bugün itibariyle 217 işletme, yaklaşık bin 100 personel ile 331 Ar-Ge projesini aktif olarak sürdürmektedir. Bu hızlı tanışma seansları ile Erciyes Teknopark’ta yer alan firmalar kısa bir zaman dilimi içerisinde birebir tanışma fırsatı bulmaktadırlar. Birbirlerini tanıyan gruplardan doğan sinerji ile de yeni iş birliklerinin doğmasına zemin oluşmaktadır" ifadelerini kullandı.

FOTOLU

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS