Kar kaplanlarından Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Kar kaplanlarından Zeytin Dalı Harekatı'na destek

KAYSERİ'de, adlarını kar banyosu yaparak ve buzlu suya girerek duyuran Erciyes Kar Kaplanları, Türkiye’nin Suriye’ye yönelik yürüttüğü ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na destek verdi.

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ'de, adlarını kar banyosu yaparak ve buzlu suya girerek duyuran Erciyes Kar Kaplanları, Türkiye’nin Suriye’ye yönelik yürüttüğü ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na destek verdi.

Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü üyeleri, son sabah sporlarını Erciyes ve Kıranardı arasındaki bölgede yaptı. Kulüp üyeleri, geleneksel kar banyosu ve sporu tamamladıktan sonra, üzerinde ‘Zeytin Dalı harekatına ve Mehmetçiklerimize Erciyes Kar Kaplanları olarak canı gönülden destek veriyoruz’ yazılı pankart açtı.

Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı, ataları gibi kendilerinin de her zaman devletin ve milletin emrinde olduklarını belirterek, "Sadece spor yapmıyoruz. Kan bağışında bulunuyoruz. Mavi kapak toplayarak engelli aracı hediye ediyoruz, değişik yerlerde moral konserleri veriyoruz, kütüphaneler kuruyoruz, dağlarda temizlik yapıyoruz, ağır kış şartlarında yaban av hayatı için yem bırakıyoruz, ilk yardım, arama-kurtarma eğitimlerine katılıyor, sporun sağlıklı, bilinçli, lisanslı ve disiplinli yapılması için televizyon programları yapıyoruz. Allah, devletimizin, milletimizin, Mehmetçiklerimizin ve tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS