Şeker güreşçisi Öztürk, en iyiler arasında yer aldı

Şeker güreşçisi Öztürk, en iyiler arasında  yer aldı

 United World Wrestling (UWW) Temmuz ayı sıralamasına göre sikletlere göre ve sıralı müsabakalara göre dünyada ilk 6'ya giren güreşçileri güreşçileri açıkladı.

KAYSERİ, (DHA)- United World Wrestling (UWW) Temmuz ayı sıralamasına göre sikletlere göre ve sıralı müsabakalara göre dünyada ilk 6'ya giren güreşçileri güreşçileri açıkladı. Dereceye giren güreşçiler arasında Kayseri Şeker'in 55 kilo güreşçisi Ekrem Öztürk de yer aldı.

UWW’ nin Temmuz Ayı itibari ile sıkletlere göre ve sıralı müsabakalara göre dünyada ilk altıya giren güreşçiler açıklandı. Buna göre grekoromen stilde 130 kiloda Rıza Kayaalp, 55 kiloda Ekrem Öztürk, 97 Kiloda Cenk İldem, 72 kiloda Murat Dağ ve 67 kiloda  Murat Fırat dereceye girdi.

Serbest stilde ise 86 kiloda Fatih Erdin, 92 kiloda Serdar Böke, 57 kiloda Süleyman Atlı, 65 kiloda Selahattin Kılıçsallayan, 70 Kiloda Murat Kaya, 74 kiloda Soner Demirtaş, 79 kiloda Muhammet Nuri Kotanoğlu sıralamada yer aldı. Kayserili milli güreşçi Ekrem Öztürk'ün elde ettiğ bu başarı Şekerspor camiasında sevinç yarattı

FOTOLU

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS