Ticaret Odası Başkanı Gülsoy, görevine kurban keserek başladı

Ticaret Odası Başkanı Gülsoy, görevine kurban keserek başladı

GEÇTİĞİMİZ hafta yapılan seçimle başkanlık görevine getirilen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Meclis Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte kurban keserek göreve başladı.

KAYSERİ,(DHA) - GEÇTİĞİMİZ hafta yapılan seçimle başkanlık görevine getirilen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Meclis Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte kurban keserek göreve başladı.


Kurban kesimine ilişkin açıklamada bulunan 19 bine yakın Kayseri Ticaret Odası üyesine ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Gülsoy, başarıyla yürüttükleri seçim kampanyası dönemi sonrasında Kayseri Ticaret Odası üyelerinin teveccühü ile seçilerek göreve başladıklarını söyledi. Göreve başlamaları nedeniyle gelenekleri yerine getirdiklerini belirten Başkan Gülsoy, şükür ifadesi olarak kurban kestiklerini ve kurbanların etlerinin yardıma muhtaç hemşehrilere dağıtıldığını vurguladı. Başkan Gülsoy, 4 yıllık görev süreleri boyunca kimseyi ayırmadan ve kimseyi kayırmadan çalışacaklarını ve Kayseri ismini ön sıralara yazdırmanın telaşında olacaklarını sözlerine ekledi.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS