TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan yeni yıl mesajı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan yeni yıl mesajı

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2018’in Türkiye’ye ve tüm dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.

KAYSERİ, (DHA) - TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2018’in Türkiye’ye ve tüm dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Kayseri'deki oda ve borsa üyeleri ve Kayserili hemşehrilerine gönderdiği yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi:

“İş dünyası olarak, ülkemizin refah ve zenginlik seviyesini artırmak, herkese iş ve aş imkânı sağlayabilmek için çaba gösteriyoruz. Geride bıraktığımız yılda, hükümetimizin ekonomide yaptığı reformlar ve özel sektörün dinamizmiyle, ekonomik büyüme, sanayi ve istihdamda müthiş bir ivme yakalandı. 2018 yılı ekonomik anlamda daha iyi bir yıl olacak. Biz iş dünyası olarak ülkemizin yarınlarından umutluyuz. 2018 yılının birbirimizi daha fazla anlayabildiğimiz, daha çok sevebildiğimiz, hoşgörüyle ve başarılarla dolu olmasını arzu ediyor, Türk iş dünyası adına herkese sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.”


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS