Vali Kamçı şehit Çobanoğlu’nun mevlidine katıldı

Vali Kamçı şehit Çobanoğlu’nun mevlidine katıldı

VALİ Süleyman Kamçı, Suriye’de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 19 Nisan 2018 günü şehit olan Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu için okutulan mevlide katıldı.

KAYSERİ, (DHA) - VALİ Süleyman Kamçı, Suriye’de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 19 Nisan 2018 günü şehit olan Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu için okutulan mevlide katıldı.


Şehit Çobanoğlu'nun eşinin yaşadığı evde düzenlenen mevlit programına Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra 2'nci Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz, Vali Yardımcısı Baha Başçelik, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, şehidimizin ailesi, Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığından mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı. Şehidin eşi Yasemin Çobanoğlu ile görüşen Vali Süleyman Kamçı, “Devlet olarak şehit ailelerimizin yanındayız, şehidimizin mekânı cennet olsun, geride kalanlara sabırlar diliyorum” dedi. Mevlit programı okunan Kuran’ı Kerim ve duaların ardından sona erdi.


Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu Zeytin Dalı Harekâtı Kapsamında 19 Nisan 2018 günü şehit olup, 20 Nisan 2018 günü memleketi olan Bursa ilinde defnedildi.


FOTOLU


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS