Kilis'in ilk serasında inceleme

Kilis'in ilk serasında inceleme

UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Irena Vojackova-Sollorano ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı yetkilileri daha önce 'Organik Tarımsal Üretimde Kalitenin Arttırılması' projesi kapsamında Kilis Belediyesi'ne kazandırılan kentin ilk serasını ziyaret etti.

Reşit ÇELEBİOĞLU/KİLİS, (DHA)- UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Irena Vojackova-Sollorano ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı yetkilileri daha önce 'Organik Tarımsal Üretimde Kalitenin Arttırılması' projesi kapsamında Kilis Belediyesi'ne kazandırılan kentin ilk serasını ziyaret etti.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara’nın talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan yeni projeler için tekrar destek vereceklerini söyleyen heyete Belediye Başkanı Hasan Kara da incelemelerinde eşlik etti. Heyet, serada üretilen organik ürünlerden çok memnun kaldıklarını ifade etti. Ayrıca Başkan Kara, Resul Osman Dağı'nda yapılması planlanan arıcılık geliştirme projesi kapsamında heyetten destek istedi.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS