450 öğrenciye bisiklet

450 öğrenciye bisiklet

KÖRFEZ Belediyesi 5'inci sınıf öğrencilerine bisikletlerini dağıtmaya devam ederken, son olarak üç okulda 450 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu.

Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli), (DHA) - KÖRFEZ Belediyesi 5'inci sınıf öğrencilerine bisikletlerini dağıtmaya devam ederken, son olarak üç okulda 450 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu.


Körfez Belediyesi, bu yıl ilçedeki tüm okullarda eğitim gören 5'inci sınıf öğrencilerine hediye edeceği bisikletlerin dağıtımını sürdürüyor. Son olarak Petkim, Kaşkarlı Mahmut İmam Hatip ve Halide Edip Adıvar Ortaokulu'nda eğitim gören 450 öğrenciye düzenlenen tören ile bisikletleri dağıtıldı. Törende konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Kasksız binmeyin, trafikte dikkatli olun. Sizler bu ülkenin geleceği olan gençlersiniz. Günümüz gençleri teknolojiyi çok iyi kullanıp, geleceğe emin adımlarla bakıyor. Bizler de sizlere bunun için imkânlar sunuyoruz. Sizler de gelecek kuşaklara daha iyi imkânlar sunacaktır. Artık ülkemizde güzel şeyler oluyor. Birçok konuda teknolojik yenilikler üretiyoruz. 'Milli üretim' dönemi başladı. Sizler bunu daha da ileriye götürecek gençlersiniz" dedi.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS