Başkan Haluk Şahin Yazgı'dan esnaf ziyareti

Başkan Haluk Şahin Yazgı'dan esnaf ziyareti

AKSARAY Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, esnaf ziyareti yapıp, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Erkan ALTUNTAŞ/AKSARAY, (DHA)- AKSARAY Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, esnaf ziyareti yapıp, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Başkan Haluk Şahin Yazgı Eski Sanayi Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hem esnafların hem de alış veriş yapan vatandaşların sorunlarını dinledi. Haluk Şahin Yazgı, esnafı tek tek ziyaret ederek “Bir isteğiniz var mı?” diye sordu.
Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya dua eden esnaf ve vatandaşlar, “Allah başkanımızdan razı olsun. Başkanımızın çalışmasından memnunuz. İnşallah bundan sonrada Aksaray’ımıza çok güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz ve kendisine güveniyoruz. Allah bahtını ve yolunu açık etsin.” şeklinde konuştular.
Haluk Şahin Yazgı ise,  “Biz halkımızın içinden geldik. Her zamanda halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız. Sağ olsun bütün esnaflarımız ve hemşerilerimiz bize memnuniyetlerini dile getiriyorlar ve teşekkür ediyorlar. Bizlerde onlara teşekkür ediyoruz. Aksaray’ımızda yaşayan insanlarımız hizmetlerin en güzeline layık. İnşallah onlara ve şehrimize layık olduğu hizmetleri sunacağız. Halkımızın duası ve desteği ile Aksaray’ımızı modern bir şehir haline getireceğiz.” dedi.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS