konya haberleri

Başkan Pekyatırmacı, Cuma buluşmalarında vatandaşlarla bir araya geldi

Başkan Pekyatırmacı, Cuma buluşmalarında vatandaşlarla bir araya geldi

KONYA,(DHA)- SELÇUKLU Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma buluşmaları kapsamında Dumlupınar  Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Cuma namazını Dumlupınar Camii'nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Pekyatırmacı, belediye hizmetleriyle ilgili vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinledi. Başkan Pekyatırmacı, namaz için camiye gelen çocuklarla da yakından ilgilendi ve onlarla sohbet etti. Çocuklardan gelen özçekim ve topaç çevirme davetini de geri çevirmeyen Pekyatırmacı, çocuklarla neşeli diyaloglar yaşadı. Programda başkan Pekyatırmacı'ya, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilat üyeleri, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de eşlik etti.
Selçuklu'da her mahalleye yaşam kalitesini arttıracak tesis ve hizmetler kazandırıldığını ifade eden Ahmet Pekyatırmacı,"Dumlupınar Mahallesi de bölgesine değer katan sosyal, sağlık ve eğitim yatırımlarıyla önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi, Selçuklu Muhtarlar Derneği ve Dumlupınar Sosyal Tesisimiz son dönemde tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulan tesislerden bazıları. Bütün bu çalışmaların gerçekleştirilmesinde halkımızla kurduğumuz güçlü bağ ve çözüm odaklı hizmet anlayışı büyük paya sahip. Bu anlayış çerçevesinde geleneksel hale gelen Cuma Buluşmaları ile de hemşehrilerimizi dinliyoruz,ilçemizin standardını daha da yükseltecek olan fikir ve önerileri dinliyoruz. Cuma Buluşmaları ile hizmetlerimiz bereketleniyor" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS